Як правильно підібрати ортопедичний матрац?

У Вас виникла потреба купити новий ортопедичний матрац або поліпшити ортопедичні і анатомічні властивості існуючого. Виникає питання – який матрац краще підійде Вам і Вашим рідним?

Матрац – це недешеве придбання, купується на довгі роки і при цьому безпосередньо пов’язаний з комфортом і здоров’ям. Перед покупкою слід добре зважити всі за і проти, для оптимального вибору щодо ціни / якості. Правильний вибір матраца – це гарантія Вашого здоров’я і молодості організму. При облаштуванні спальні, необхідно звернути увагу саме на матрац, а не ліжко, так як ліжко – це тільки оправа для матраца. Тому вибір матраца повинен бути відповідальним і індивідуальним.

При правильному підборі матраца слід враховувати Ваша вага, зріст, вік і індивідуальні особливості. Необхідно ознайомитися з основними характеристиками вироби, оскільки від них безпосередньо залежать ефективність, надійність і експлуатаційні якості матраца.

Звичайно ж, вибирати матрац необхідно «під себе», але все-таки, слід врахувати рекомендації лікарів , що стосуються жорсткості матраців. Людина росте і розвивається до 25 років. У цей період краще спати на середньо-жорсткому або жорсткому матраці, щоб під час сну не завдати шкоди правильному формуванню хребта. Людям похилого віку рекомендується вибирати більш м’які матраци.

Повним людям слід звернути увагу на жорсткі матраци: пружинні з посиленими пружинами з товстого дроту, безпружинні з щільних довговічних матеріалів.Худим варто підбирати більш м’які пружинні моделі без використання койри або безпружинні матраци з натурального латексу.

Людям же середньої комплекції підійде більшість моделей на незалежних пружинах, в тому числі моделі з використанням комбінації койра-латекс.

Для дітей і підлітків зазвичай рекомендують безпружинні матраци. Зовсім маленьким дітям головне, щоб матрац мав хорошу вентиляцію. Їм ідеально підійде кокосовий матрацик товщиною 3-7 см. Купуючи матрац дітям більш старшого віку слід звернути увагу на витривалість виробу, щоб матрац витримував стрибки на ньому і т.п. Підліткам рекомендуються жорсткі матраци. Літнім людям слід віддати перевагу м’яким і середньо-жорстким моделям, так як їм не рекомендуються жорсткі матраци.

Слід також врахувати, що жорсткі моделі протипоказані при болях у попереку, в даному випадку варто підбирати м’який, добре проминають і підтримує поперек матрац. При наявності проблем у верхніх відділах хребта навпаки, необхідно придивитися до жорстких матраців. Людям із захворюваннями хребта перед вибором матраца обов’язково варто проконсультуватися зі своїм лікарем, так як він зможе підібрати підходящу жорсткість.

Найголовніше в матраці – це те, щоб Вам було зручно. Чи не «начебто зручно», а саме «зручно». Матрац не повинен бути надто м’яким або надмірно жорстким. Свої ортопедичні властивості матрац буде проявляти лише в тому випадку, коли він правильно підібраний.

Технологічні процеси і використані матеріали ретельно контролюються органами стандартизації та сертифікації.Ортопедичні матраци розробляються і створюються з урахуванням конституції тіла і віку людини, можливої ​​схильності до захворювань спини або  алергій. Всі ці параметри обумовлюють особливості та характеристики серій матраців і досягаються підбором найкращих матеріалів для наповнювачів матраців. При виборі матраца необхідно пам’ятати, що від цього залежить найдорожче – Ваше здоров’я.

Купуючи якісний матрац, ви інвестуєте в своє здоров’я!

Подаруйте собі здоровий і комфортний сон!