Договір публічної оферти

Шляхом розміщення наведеного нижче Публічного договору купівлі-продажу товару, а також інформації, що міститься на сайті (в Інтернет магазині) https //: www.vin-matras.com.ua Продавець робить пропозицію (оферту) як фізичним особам так і юридичним особам (далі – Покупець) з придбання товарів, розміщених на сайті https //: www.vin-matras.com.ua (далі – «сайт»), на умовах зазначеного Публічного договору купівлі-продажу товару.

 1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

 1. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин – веб-сторінка https //: www.vin-matras.com.ua

2.2. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https //: www.vin-matras.com.ua, і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку , комплектації і резервування товарів обраних Покупцем на сайті.

2.3. Товар – перелік товарів, асортимент, ціна і характеристики які вказані на Сайті (в Інтернет-магазині).

2.4.Покупець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, яке відвідало Сайт https //: www.vin-matras.com.ua і має намір придбати той чи інший Товар.

 2.5. Продавець – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, який є власником або розповсюджувачем Товару і за допомогою Сайту https //: www.vin-matras.com.ua має намір його продати.

2.6. Замовлення – належним чином оформлене і розміщене на Веб-сайті https //: www.vin-matras.com.ua заявки Покупця на купівлю Товарів, адреси Продавцю.

2.7. Акцепт – прийняття Покупцем пропозиції продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті https //: www.vin-matras.com.ua, шляхом додавання його в віртуальну корзину і відправки Замовлення.

2.8 . Істотний недолік Товару – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

3 . Предмет договору

3.1.Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також прагнення Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення покупця , і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

 3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур’єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупцем, залишених на Сайті і підтверджених інтернет-магазином.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитанні тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця про надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

 1. Правила роботи з сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2.Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

 • Адреса електронної пошти
 • Пароль

4.4. Покупець зобов’язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеною Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.

4.6. Покупець зобов’язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов’язується негайно повідомити про це Інтернет-магазин, відправивши електронного листа на адресу [email protected] або зв’язатися по телефону.

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, вчинені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також при недобросовісній поведінці (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній і забороненій діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, зокрема, забороняється розміщення на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного або іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.

5.Порядок оформлення Замовлення і доставки товарів

5.1. Покупець оформляє замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».

5.2. Оформити замовлення на товари можуть не тільки зареєстровані покупці.

5.3. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення, терміну доставки та терміну виготовлення товару. Термін обробки замовлення – від одного до трьох робочих днів. Способи доставки детально описані в розділі сайту “Інформація про доставку”. Термін доставки товару від 1 до 30 робочих днів, в залежності від адреси населеного пункту, способу доставки та наявності товару на складі Інтернет-магазину.

5.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

5.5. Інтернет-магазин не несе відповідальності за термін доставки замовлення, так як вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

 1. Порядок оплати

6.1. Покупець купляє Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовлення, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:

 – На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;

 – На момент отримання Товару в відділенні кур’єрської служби.

 1. Умови повернення

7.1. Покупець – фізична особа, має право відмовитися від отриманого товару не належної якості протягом чотирнадцяти днів, починаючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей і супровідних документів на товар. Покупець – юридична особа або фізична-особа-підприємець має право в разі виявлення дефектів Товару або неякісного Товару, в період гарантійного терміну, вимагати гарантійний ремонт товару. У разі пошкодження товару та / або упаковки товару, в разі виявлення на Товарі недоліків / дефектів, що виникли не з вини Інтернет-магазину, інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в обміні / повернення товару.

7.2 . У разі відмови Покупця від посилки, відправлення повертається відправнику, тобто Інтернет-магазину. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Покупцем. У разі повернення Покупцеві грошових коштів сплачених за не отримане товар, Покупець згоден з тим, що Інтернет-магазин має право відняти від суми, що підлягає поверненню, вартість витрат понесених Інтернет-магазином.

 1. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р.

8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет-магазин зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

8.6. Покупець несе відповідальність за підтримку своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 1. Інформаційні повідомлення

9.1.Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

 9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

 1. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори. 

10.2. Весь зміст сайту охороняється законодавством України. 

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті,  а саме: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажі, створювати похідні роботи та ін.

 1. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальним правом України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства. 

11.4.Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.