Гарантії

Інтернет-магазин Vin-Matras.com.ua здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців (Затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

Всі матраци, що знаходяться в нашому інтернет-магазині супроводжуються гарантією якості. Кожен виробник ортопедичних матраців надає різні терміни гарантійного обслуговування. Термін гарантії встановлює виробник і для Покупця це є своєрідною запорукою якості товару, що купується.

Гарантійний термін – це термін, протягом якого виробник бере на себе зобов’язання про безоплатне усунення недоліків товару в зв’язку з введенням його в експлуатацію. Гарантійний період експлуатації обчислюється від дня продажу матраца. Гарантія має на увазі проведення ремонтних робіт або заміну несправних частин, визнаних несправними з вини виробника. При виконанні гарантійного ремонту, гарантійний термін збільшується на період перебування продукції в ремонті.

Гарантія на матрац діє:

 – при використанні матраца на ліжку з жорсткою основою і центральною опорою або ортопедичним каркасом ( розміщені з покроковою ламельною відстанню не більше 8,5 см).Рекомендована відстань між ламелями для матраців з пружинним блоком Pocket Spring має бути не більше 2,5 см. Для безпружинних матраців і матраців з пружинним блоком Bonnel не більше 5,5 см.

 – габаритні розміри матраца такі ж ,  мають основи або ортопедичні каркаси, не виходячи за його межі.

 – якщо матрац наданий в чистому вигляді. Забруднені матраци не приймаються.

 – якщо матрац зберігався в горизонтальному положенні згідно з інструкцією по транспортуванню, експлуатації та зберіганні матраців.

Гарантія на матрац не діє:

 – якщо матрац використовувався на основі, яка не відповідає вимогам експлуатації або якщо його поверхня має чітко виражені пошкодження і структурні деформації.

 – на пошкодження, які є наслідком самостійних переробок покупцем, а саме: заміна комплектуючих частин, зміна форми, розміру, кольору матраца, чохла матраца.

 – на механічні пошкодження чохла матраца: Пропалені місця, порізи.

 – на забрудненість біологічного, пігментного і маслянистого походження: плями від фарби, крові, сечі, крові, напоїв та ін .

 – на пошкодження і деформації, які з’явилися внаслідок недотримання вимог експлуатації і збереження.

 – присутність специфічних запахів, характерних для матеріалів природного походження (кокосова койра, кінного волосся, морська трава, натуральний латекс і т.п.) не є дефектом матраца.

На всі матраци ми маємо документи, що підтверджують їх безпеку для здоров’я людини.Це – Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України а також в конкретних випадках Сертифікати Якості відомих лабораторій Європи, які представляють найвищі вимоги до екологічності, технічної стійкості і споживчим якостям тестованого вироба.