Новини та акції

Подарунок-при-купівлі-матраца-від-8000-грн
Акція сумка в подарунок до матраців Eurosleep

Інтернет магазин матраців та ліжок

Де в Україні купити матрац недорого через інтернет-магазин зі складу?

Міцний і комфортний сон – запорука здоров’я будь-якої людини. І він залежить від того, наскільки зручне ліжко, чи правильно воно підібране під зріст, вагу, вік людини. Не менше значення має і якість постільних  речей, серед яких першорядну роль відіграє матрац, який сьогодні легко можна купити в інтернет-магазині. Vin-Matras – це ваш вибір, якщо ви шукаєте сайт матраців, де представлена ​​тільки оригінальна продукція добре зарекомендованих себе брендів, де ціна матраців в Україні не є чимось недосяжним для бюджету навіть середньостатистичного споживача.

Інтернет магазин матраців – швидка доставка в Київ, Харків, по всій Україні

У нашому інтернет-магазині представлені всі найбільш популярні моделі постільних речей. Залежно від особливостей фізичного стану та особистих уподобань, у нас ви можете замовити:

  • анатомічні матраци – ці вироби виділяються тим, що вони здатні максимально чітко приймати форму тіла людини;
  • ортопедичний матрац – в інтернет-магазині представлений великий вибір таких виробів, які відмінно підтримують хребет під час сну, виключаючи його викривлення, запобігаючи розвитку захворювань серцево-судинної системи і органів шлунково-кишкового тракту, мають оптимальну ступінь жорсткості, чим досягається максимальний комфорт під час відпочинку.

Більший інтерес сьогодні викликають у покупців саме моделі 2 групи. У нашому інтернет-магазині матраци ортопедичні можна замовити в пружинному і безпружинному варіанті.

Пружинні і безпружинні матраци – які краще купити в інтернеті?

Не можна однозначно сказати, що пружинні краще безпружинних, або навпаки. Кожен тип конструкції, більш того, кожна модель має свої переваги і, можливо, недоліки. Пружинні матраци через інтернет-магазин можна замовити з залежним і незалежним блоком. Перші будуть найбільш доступними за ціною, другі – це більш досконалі конструкції, які мають більш тривалий термін служби і забезпечують більш правильне положення тіла під час сну. Безпружинні матраци ортопедичні, які доставляються надійними транспортними службами в Харків, Київ, по всій Україні, купити в інтернет-магазині можна в більш різноманітних варіантах. Їх кардинальна відмінність полягає в тому, що це багатошарові вироби. Причому кількість шарів, як і тип використовуваних для їх створення матеріалів, варіюється. Тому легко можна підібрати і купити матрац з доставкою до Харкова або будь-який інший місто – всі магазини, і наш в тому числі, пропонують моделі різного ступеня жорсткості, що витримують різне навантаження, а також розроблені спеціально для дорослих, підлітків, новонароджених, для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Який наповнювач краще вибрати, якщо треба купити матрац ортопедичний в інтернет-магазині в Україні?

Часи, коли для виготовлення постільних речей використовувалося лише обмежена кількість матеріалів, давно пройшли. Сьогодні пропонований асортимент може не просто вразити навіть найвибагливішого покупця, але і створити складності в процесі вибору. Крім базових матеріалів, використовуються ще їх комбінації в різних варіантах, для досягнення очікуваного ефекту жорсткості, міцності і довговічності. Через наш інтернет-магазин можна купити матрац з наповнювачами з:

  • латексу;
  • кокосової койри;
  • кінного волосся;
  • вовни;
  • холлофайбера;
  • пінополіуретану.

І це не весь перелік, в чому ви переконаєтеся, переглянувши каталог інтернет-магазину ортопедичних матраців Vin-Matras, плануючи забрати підходяще вам за ціною та характеристиками виріб в Харкові, Києві або таких містах, як Вінниця, Миколаїв, інших населених пунктах України. Вибираючи матраци в інтернет-магазині в Києві або іншому місті, враховуйте, що якщо у вас є які-небудь захворювання серця, судин, опорно-рухового апарату, потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем, який підкаже, з яким наповнювачем або яких систем, ступеня жорсткості краще купити виріб. Тільки в цьому випадку ортопедичний матрац, який ви вирішите купити в інтернет-магазині, буде забезпечувати здоровий і комфортний сон, а не стане причиною збільшення проблем.

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі матраца, давайте ми підберемо для Вас декілька відповідних моделей

Консультация при выборе матраса